Peugeot 3008

mhev gt 107kW e-dcs6 aut

Fiscale nieuwwaarde: vanaf € 46.220
Indicatie bijtelling: 22%
We helpen je graag verder!

Heb je vragen, of ben je op zoek naar advies? Erik staat klaar om je te helpen met de beste oplossing!

Stel je auto samen

Nieuwe auto leasen? Stel zelf je zakelijke lease auto samen. Kies het gewenste merk, model en opties en vraag vrijblijvend een offerte voor jouw ideale auto aan.

Optiepakketten
€ 1.550,-

Anti diefstal alarm met supervergrendeling + Viseopark 360 HD camera's + Buitenspiegels met kantelfunctie bij het achteruitrijden + Dode hoek detectie + Lane Positioning Assist en Semi-Automated Lane Change Assist + Draadloze telefoonlader + Rear cross traffic alert + Lane change assist

Code: J6G2
€ 850,-

FOCAL premium HiFi-systeem met 10 speakers + Akoestisch gelaagde voorste zijruiten

Code: 6F04
€ 1.450,-

Clean cabin + Panoramisch schuifdak

Code: J6C0
Lakken
€ 850,-
€ 850,-
€ 0,-
€ 850,-
€ 850,-
€ 850,-
Bekleding
€ 1.900,-

• Bekleding Alcantara®/kunstleder afgewerkt met stiksels in Iced Clay • AGR-bestuurders- en passagiersstoel, elektrisch verstelbaar (handmatig verstelbaar in lengte), pneumatische lendesteun, geheugenfunctie op bestuurdersstoel • Verwarmbare voorstoelen met massagefunctie en ventilatie • Buitenste zitplaatsen achterbank verwarmbaar

Code: X0FX
€ 0,-
Velgen/Banden
€ 25,-
Exterieur
€ 700,-
Bereken je bijtelling

Aan de berekening kunnen geen rechten worden ontleend. Deze berekening is een inschatting en is op basis van de ingevoerde gegevens. Rebel Lease aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor de werking van de berekening en de uitkomst daarvan. Ook niet voor de gevolgen van de beslissingen, die worden genomen op basis van de getoonde resultaten. Voor gericht advies of exacte berekeningen kan het beste contact worden opgenomen met de werkgever of adviseur.

Bijtelling indicatie p.m.

De prijsopbouw van deze aanbieding is gebaseerd op operationele lease. De getoonde leaseprijs omvat reparatie, onderhoud, banden, verzekering en inzittendenverzekering, met uitzondering van winterbanden en vervangend vervoer.

Het standaard eigen risico bedraagt € 200,- voor personenauto’s en € 250,- voor bedrijfswagens. Voor een volledig overzicht van de kosten inclusief deze componenten kan Rebel Lease een gedetailleerde berekening voor je maken.

Alle genoemde prijzen zijn exclusief brandstof en BTW.

Onze offertes zijn geheel vrijblijvend en afhankelijk van kredietacceptatie. Houd er rekening mee dat de consumentenprijs van de auto, opties/accessoires en de vermelde CO2-uitstoot kunnen veranderen.

Voor voertuigen boven de € 75.000,- inclusief BTW, BPM, opties en accessoires, vereist Rebel Lease verplicht een alarmsysteem klasse 5. Het alarm en abonnementskosten zijn niet in de getoonde prijs meegenomen.