Peugeot 5008

phev gt exclusive 144kW e-dcs7 aut

Fiscale nieuwwaarde: vanaf € 54.890
Indicatie bijtelling: 22%
We helpen je graag verder!

Heb je vragen, of ben je op zoek naar advies? Erik staat klaar om je te helpen met de beste oplossing!

Stel je auto samen

Nieuwe auto leasen? Stel zelf je zakelijke lease auto samen. Kies het gewenste merk, model en opties en vraag vrijblijvend een offerte voor jouw ideale auto aan.

Optiepakketten
€ 0,-

Anti diefstal alarm met supervergrendeling + HD camera's ook vóór en zijde- (bij de buitenspiegels) voor een 360° overzicht + Rear cross traffic alert + Buitenspiegels met kantelfunctie bij het achteruitrijden (dode hoek detective) + Draadloze telefoonlader (15W) + Drive Assist 2.0 (semi-autonoomrijden) met Lane Positioning Assist en Semi-Automated Lane Change Assist + Parkeerhulp ook zijde ("FlankGuard")

Code: J60H
€ 0,-

PEUGEOT Panoramic i-Cockpit® met 21" gebogen, zwevend HD-scherm + PEUGEOT i-Connect Advanced 3D Navigation + Draadloze telefoonlader (15W) + Capacitief EDGE extended touchscreen met configureerbare i-Toggles + (Let op: met dit pack is de 12V aansluiting op de middenconsole achterin vervalt)

Code: J6B4
€ 1.450,-

Clean cabin + Panoramisch schuifdak

Code: J6C0
€ 0,-

AGR-bestuurders-en passagiersstoel (10W) elektrisch verstelbaar met massagefunctie + Bestuurdersstoel met geheugenfunctie + Buitenste zitplaatsen van de tweede zitrij verwarmbaar

Code: WAGT
Lakken
€ 850,-

Bi-ton dak in Noir PERLA NERA voor Launch Edition

Code: M0SU
€ 850,-

Bi-ton dak in Noir PERLA NERA voor Launch Edition

Code: M07K
€ 0,-
€ 850,-

Bi-ton dak in Noir PERLA NERA voor Launch Edition

Code: M0F4
€ 850,-

Bi-ton dak in Noir PERLA NERA voor Launch Edition

Code: M01J
€ 850,-
Bekleding
€ 0,-

Inclusief geventileerde vóórstoelen

Code: 4HFX
Velgen/Banden
€ 0,-
Interieur
€ 0,-
Exterieur
€ 0,-
€ 700,-
Overige opties
€ 0,-
€ 0,-
Bereken je bijtelling

Aan de berekening kunnen geen rechten worden ontleend. Deze berekening is een inschatting en is op basis van de ingevoerde gegevens. Rebel Lease aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor de werking van de berekening en de uitkomst daarvan. Ook niet voor de gevolgen van de beslissingen, die worden genomen op basis van de getoonde resultaten. Voor gericht advies of exacte berekeningen kan het beste contact worden opgenomen met de werkgever of adviseur.

Bijtelling indicatie p.m.

De prijsopbouw van deze aanbieding is gebaseerd op operationele lease. De getoonde leaseprijs omvat reparatie, onderhoud, banden, verzekering en inzittendenverzekering, met uitzondering van winterbanden en vervangend vervoer.

Het standaard eigen risico bedraagt € 200,- voor personenauto’s en € 250,- voor bedrijfswagens. Voor een volledig overzicht van de kosten inclusief deze componenten kan Rebel Lease een gedetailleerde berekening voor je maken.

Alle genoemde prijzen zijn exclusief brandstof en BTW.

Onze offertes zijn geheel vrijblijvend en afhankelijk van kredietacceptatie. Houd er rekening mee dat de consumentenprijs van de auto, opties/accessoires en de vermelde CO2-uitstoot kunnen veranderen.

Voor voertuigen boven de € 75.000,- inclusief BTW, BPM, opties en accessoires, vereist Rebel Lease verplicht een alarmsysteem klasse 5. Het alarm en abonnementskosten zijn niet in de getoonde prijs meegenomen.